Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

„Szkolne Przygody Gangu Fajniaków” – żywioł ognia i ziemi

Przewodnikami po opowieściach o magii natury byli bohaterowie Gangu Fajniaków. Sympatyczni bohaterowie Chmurka Celinka, Słońce Sonia, Kropla Ksenia, Drzewo Dobromir, Foka Frania, Jarzębina Julka, Piesek Piotruś, Dąb Dyzio, Ważka Wiola i ten, który niekoniecznie służy przyrodzie: Smog Stefek zachęcili przedszkolaków do wspólnego działania na rzecz naszej planety. Towarzyszyli nam podczas realizacji kolejnych filarów programu i towarzyszącego mu konkursowi – żywiołom ognia i ziemi. Była to świetna nauka przez zabawę, która zaszczepia w dzieciach pasję do ekologii i poszanowania przyrody. Szanuj zieleń ponad wszystko, bo to Twoje środowisko – o tym wie każdy przedszkolak.

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide