Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Szkolne Przygody Gangu Fajniaków – przedszkolaki eksperymentują

 ZRÓB TO SAM — ZIEMIĘ LECZ.

TAKA MAŁA WAŻNA RZECZ!

Troska o środowisko naturalne jest bardzo ważna, dobre nawyki ekologiczne warto wpajać już od najmłodszych lat. Dlatego najstarsza grupa przedszkolaków podjęła się realizacji programu edukacyjnego i konkursu „Szkolne Przygody Gangu Fajniaków”. Razem z „Fajniakami” poznają

  magię natury, ucząc się wrażliwości ekologicznej i troski o środowisko naturalne każdego dnia.Przedszkolaki uczestniczyły już w zajęciach i eksperymentach związanych z żywiołem wody i ognia. Same wyciągały wnioski na podstawie obserwacji. Ta forma zajęć aktywizuje i pobudza myślenie dzieci oraz dostarcza wspaniałej zabawy. Na koniec wykonały konkursowe plastyczne prace.

 

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide