Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Dzień Chłopaka u Średniaczków

Buzia Twoja uśmiechnięta,
w dniu radosnym Twego święta.
Przyjmij proszę me życzenia,
niech się spełnią Twe marzenia.

30 września obchodziliśmy w naszym przedszkolu szczególne święto czyli Dzień Chłopaka. Już od najmłodszych lat uczymy dzieci, aby pamiętały o ważnych uroczystościach, które będą im towarzyszyły przez całe życie. Jedną z takich uroczystości jest Dzień Chłopaka. W tym wyjątkowym dniu wszystkie dziewczynki zaśpiewały chłopakom uroczyste „Sto lat” i wręczyły upominki, dodatkowo wszystkie dzieci podarowały siebie wzajemnie przepyszne lizaki w kształcie serduszka.

Po sprawdzeniu wiedzy z zakresu dobrego zachowania okazało się, że chłopcy, którzy uczęszczają do przedszkola to prawdziwi mali dżentelmeni, dlatego każdy z nich został odznaczony orderem. W podziękowaniu Dziewczynki dostały piękne naszyjniki.Był to dzień pełen tańców i radosnej zabawy.

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide