Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Przyszła do nas Pani Jesień

„Jesień do nas zawitała i kosz darów przydźwigała
Zaraz wszystkim nam pokaże, co przyniosła dzieciom w darze”.

To już ten czas kiedy trzeba rozstać się z latem a przywitać jesień - Panią Jesień. Tak też zrobiły dzieci z przedszkola. Przedszkolaki były pod wrażeniem płaszcza Pani Jesieni, kapelusza z liśćmi na głowie oraz kosza pełnego darów jesieni. Pani Jesień porozmawiała z nami o porze roku jaka już do nas nadeszła, pokazała swoje dary przyrody oraz była pod wrażeniem kącika przyrody w sali który był ozdobiony właśnie na jej przyjazd.

Dzieci wykonały wspólne prace plastyczne – kolorowe liście na drzewo jesienne. Pani Jesień zaprosiła wszystkie dzieci do wspólnej radosnej zabawy roztaczając wokół swe uroki. Dzieci miały okazję zatańczyć z nią w kole oraz śpiewały piosenki o tematyce jesiennej.

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide