Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Teatr „Bazyl” w przedszkolu

W dniu 29 października w naszym przedszkolu mieliśmy okazję gościć teatrzyk "Bazyl" z Rzeszowa. Dzieci obejrzały ciekawe przedstawienie pt." Czarodziejski młyn". Wykorzystując formę teatru cienia spektakl przeniósł nas w baśniowy świat pełen tajemnic. Spotkanie z teatrem było dla przedszkolaków dużą atrakcją i okazją do kontaktu z grą aktorską. Wyjatkowa aranżacja ,,Czarodziejskiego młyna" wywołała wiele emocji. Wykorzystanie i przedstawienie efektu cienia nadało jej oryginalności oraz wzbudziło ciekawość dzieci. Przedszkolaki w nieco innym sposób dowiedziały się, że to co najcenniejsze w życiu nie można kupić za żadne pieniądze.

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide