Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Wycieczka klasy IV do Parku Rozrywki i Muzeum Dobranocek

W dniu 14 czerwca 2019 r. dwunastu uczniów klasy IV z wychowawcą i Rodzicami wyjechali na wycieczkę klasową do Brzezówki k. Kolbuszowej oraz do Muzeum Dobranocek w Rzeszowie. W pierwszej części wycieczki była zabawa i plenerowa nauka w Parku Rozrywki, w drugiej zaś zwiedzanie Muzeum Dobranocek w Rzeszowie.

Plac zabaw, czyli dmuchane zjeżdżalnie, eurobungee, trampoliny, kule wodne i wiele innych urządzeń to miejsce, gdzie nasi uczniowie z pewnością odkryli swoje miejsce na ziemi.

Park wodny to właśnie ta strefa, która zapewniła uczniom relaks, odpoczynek a także ucieczkę od doskwierającego upału.

W Parku historycznym spacerując wzdłuż alejek uczniowie mieli możliwość spotkać na swej drodze dinozaury, krokodyle i inne zwierzęta. Ciekawe historyczne postacie, u boku których mogli stanąć to np. legionista rzymski z czasów rozkwitu imperium czy pirat pilnujący skrzyni skarbów.

Muzeum Dobranocek to miejsce niezwykłe, w którym można się przenieść do krainy wspomnień, wzruszeń i dobrych emocji - w świat wieczorynek. To sentymentalna podróż z wyjątkową kolekcją pamiątek z popularnych animacji dla dzieci, powszechnie nazywanych dobranockami.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide