Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Wycieczka przedszkolaków z rodzicami

Przedszkolaki bardzo lubią jeździć na wycieczki, można śmiało powiedzieć, że to mali podróżnicy. W ubiegły piątek dzieci z przedszkola wraz z rodzicami, nauczycielami i pracownikami przedszkola udały się na wspólną wycieczkę w Bieszczady. Pierwszą atrakcją tego dna i ciekawym przeżyciem był rejs statkiem po Jeziorze Solińskim. Była to również okazja do

zapoznania się z historią powstania zalewu i podziwiania niezapomnianych widoków! Po powrocie z rejsu był czas wolny na małe co nieco, zakup pamiątek oraz spacer Zaporą na Solinie. Podróżując dalej bieszczadzkimi szlakami, dotarliśmy do Cisnej, gdzie czekała nas jeszcze jedna atrakcja - ,,bieszczadzka ciuchcia” oraz pieczenie kiełbaski. W drodze powrotnej, pomimo zmęczenia wszystkim dopisywały humory. Z uśmiechem na twarzach, pełni wrażeń i przeżyć wróciliśmy do naszych domów.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide