Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

NASZE SZALEŃSTWO W ENERGYLANDII

Dzień 12.06.2019 był dla naszych uczniów wyjątkowy, radosny i szalony. A wszystko za sprawą wycieczki do parku rozrywki w Zatorze „Energylandia”. Z atrakcji tego największego w Polsce wesołego miasteczka skorzystało 60 uczniów naszej szkoły z klas II, IV, V, VI i VII. Rozpoczynając wędrówkę od „Bajkolandii”, przez Water Park, aż do Strefy Ekstremalnej, każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Większość starszych uczestników wycieczki skorzystało nawet z najnowszej zjeżdżalni „Hyperion” , która ma ponad 80-metrowy spadek, ma 77 metrów wysokości i pędzi z prędkością
142 km/h. Okazuje się, że wiele godzin spędzonych na zjeżdżalniach, to wciąż za mało.
Zadowoleni, wybawieni i bardzo opaleni wróciliśmy do naszych domów, marząc o kolejnej takiej wyprawie za rok.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide