Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

NAKRĘTKI DLA FUNDACJI WIELKIE SERCE DLA DZIECI

Nasza placówka od wielu miesięcy zbiera nakrętki na różnorakie akcje charytatywne. Tym razem zwróciła się do nas krośnieńska Fundacja Wielkie Serce dla Dzieci z prośbą o wsparcie inicjatywy „Zakrętkowy zawrót głowy”. Dochód ze sprzedaży plastikowych nakrętek wesprze działania fundacji na rzecz potrzebujących dzieciaków. Warto zaznaczyć, że

większość przekazanych nakrętek nazbierali podopieczni naszego jaszczewskiego przedszkola. Dlatego też, jako koordynator Szkolnego Koła Wolontariatu ZS- P w Jaszczwi w imieniu swoim oraz przedstawicieli fundacji, serdecznie dziękuję przedszkolakom, rodzicom, a także pracownikom przedszkola za propagowanie akcji zbierania, a tym samym pomagania i wspierania akcji charytatywnych.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide