Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

„Wiosną w koło jest wesoło” – wiosenne spotkanie w bibliotece

„Im więcej czytam, tym więcej wiem” kierując się tymi słowami przedszkolaki wybrały się do biblioteki. Oczywiście tematem zajęć była panująca teraz pora roku, czyli wiosna. Dzieci wykazały się dużą wiedzą na ten temat. Potrafiły wymienić wiosenne kwiaty, ptaki, ale również znakomicie opowiadać o wiosennej pogodzie i wiosennych zwyczajach. W bibliotece nie mogło się odbyć bez głośnego czytania. Pani Jasia przeczytała  przedszkolakom wiersze o tematyce wiosennej. Na koniec dzieci zaproszone zostały do biblioteki w celu wykonania Wielkanocnych kartek, a więc do zobaczenia.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide