Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

2 kwietnia 2019 r. w XIV rocznicę śmierci Św. Jana Pawła II u stóp Krzyża na górze Cergowa zapłonął „Płomień Pamięci” – uczestniczyliśmy

W dniu 2 kwietnia 2019 r. uczniowie klasy IV ze swoimi rodzicami i przyjaciółmi wzięli udział w wyjściu na górę Cergowa, aby uczestniczyć w uroczystości XIV „Płomień Pamięci” w rocznicę śmierci Papieża Jana Pawła II Wielkiego Polaka i Człowieka.

Msza święta upamiętniająca XIV. rocznicę śmierci Jana Pawła II rozpoczęła się na szczycie góry Cergowej (716 m n.p.m.) o godz. 2100. Uczestniczyło w niej

wielu wiernych turystów, a w śród nich uczniowie klasy IV ze swoimi rodzicami, rodzeństwem i przyjaciółmi. O godzinie 2137 rozpalono ognisko „Płomień Pamięci”, a spotkanie zakończono wspólnym odśpiewaniem „Barki” z nadzieją, że święty Jan Paweł II słyszy ją w Niebie.

Słowa uznania dla Gabrysi, Szymka, i Aleksandra – najmłodszych turystów z klasy I, a serdeczne podziękowania składam Rodzicom uczniów klasy IV, w szczególności dziękuję Państwu Magdzie i Tomaszowi Szafarz za pomoc w organizacji wyjazdu.

Obejrzyj trasę wyjścia

 

 

 

 

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide