Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Przedszkolaki odwiedziły Regionalne Centrum Pogranicza w Krośnie i świetnie się tam bawiły...

20 marca bieżącego roku przedszkolaki oraz uczniowie klas I - II uczestniczyli w wycieczce do RCKP w Krośnie, aby obejrzeć spektakl teatralny pt. „Kot w butach”. Sztuka została wystawiona przez aktorów Teatru Bohema z Bielska Białej.Dzieci oczarowane światłem i cieniem sceny, efektami świetlnymi i dźwiękowymi, bardzo emocjonalnie przeżywały sztukę. Bacznie obserwowały aktorów wcielających się w role bohaterów, nagradzając ich grę gromkimi brawami. Przedstawienie bardzo się wszystkim podobało, aż żal było opuszczać widownię. Po spektaklu wykonaliśmy kilka pamiątkowych zdjęć, pożegnaliśmy się z aktorami teatru i udaliśmy się w drogę powrotną do przedszkola.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide