Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Walentynki w przedszkolu

„Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone

Kogo kocham , kogo lubię rzucę w jego stronę”.

Słowami tej rymowanki dnia 14 lutego przedszkolaki, rozpoczęły „Walentynkową zabawę”. Serca, serducha i serduszka królowały wszędzie. Dzieci tego dnia ubrały się na czerwono i tym samym zapoczątkowały dzień miłych wrażeń. Przedszkolaki wzięły udział w różnych zabawach związanych  z Walentynkami, między innymi: tańczyły do ulubionych dziecięcych hitów, rozwiązywały zagadki, bawiły się balonami, obdarowywały się Walentynkami. Słodkim akcentem był pyszny „serduszkowy” lizak, który dodatkowo osłodził ten wyjątkowy dzień.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide