Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Projekt edukacyjny „Polska – moja Ojczyzna”

Dnia 29 stycznia przedszkolaki wróciły myślą do 100-lecia odzyskania przez nasz kraj niepodległości. Gościliśmy przedstawicieli Agencji szkolno-przedszkolnej Lupus z projektem edukacyjnym "Polska – moja Ojczyzna”. Dzieci miały okazję

sprawdzić i wzbogacić swoją wiedzę na temat Ojczyzny, symboli narodowych - flagi, godła, hymnu, mapy Polski, poznawanie wybranych krajobrazów charakterystycznych dla naszego kraju, czy wielkich Polaków. Miały też możliwość zrobienia sobie zdjęcia w stroju sanitariuszki i  mundurze żołnierza. Na koniec każdy przedszkolak otrzymał dyplom „Małego patrioty”.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide