Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Wigilia w przedszkolu 2018

1 wigilia w przedszkolu 2018Wigilia Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych dni w roku, dlatego w naszej przedszkolnej rodzinie przeżywamy go bardzo uroczyście. W dniu przedszkolnej Wigilii w całym przedszkolu panowała ożywiona i radosna

atmosfera. Dzieci chętnie pomagały w przygotowaniach- wspólnie nakrywali do stołu, ustawiały krzesła, rozkładały serwetki, talerze i sztućce. Kilka dni wcześniej dzieci piekły smaczne ciasteczka. Pan Krzysztof Jucha w imieniu pana dyrektora Tomasza Fortuny złożył życzenia świąteczne dzieciom, nauczycielom, pracownikom oraz zaproszonym gościom. Zasiadając do odświętnie nakrytego stołu zaśpiewały poznane kolędy i pastorałki. Atmosfera była prawdziwie rodzinna, a odświętne stroje wszystkich podkreślały wyjątkowość tego dnia.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide