Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Mikołajki świetlicowe

W niedzielę 9 grudnia 2018 r. dzieci i młodzież uczęszczająca systematycznie na zajęcia do świetlicy sportowej, działającej w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Jaszczwi,miała okazjęspotkać się ze Świętym Mikołajem w sali widowiskowej Rafinerii Orlen Południe w Jedliczu.

Najpierw dzieci obejrzały

program artystyczny wprowadzający w klimat świąteczny, wykonany przez grupę teatralną „Jodła- Banda”. Po obejrzeniu spektaklu, były zorganizowane wspólne gry i zabawy, pokazy taneczne oraz konkursy przygotowane przez organizatorów. Na zakończenie spotkania integracyjnego, dzieci z niecierpliwieniem otrzymały upragnione prezenty od Świętego Mikołaja.

Opiekę nad uczniami sprawowała opiekunka świetlicy sportowej pani Agata Kazalska. Impreza zorganizowana została przez Urząd Gminy oraz Gminny Ośrodek Kultury w Jedliczu.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide