Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Narodowe Czytanie 2018 z Biblioteką w Jaszczwi

Korzystając z pięknej wrześniowej aury oraz zaproszenia filialnej Gminnej Biblioteki w Jaszczwi i pani Janiny Twaróg, uczniowie uczestniczyli w Narodowym Czytaniu 2018 „Tobie Polsko”. Dzieci i młodzież

klas II, V, VI i VIII, pod kierunkiem p. Zofii Kusiak oraz p. Gabrieli Biedroń pięknie odczytały teksty z „Antologii Niepodległości”, zaproponowanej przez Parę Prezydencką. W ten sposób nie tylko promowano ideę czytelnictwa, ale przede wszystkim uczczono jubileusz 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Na zakończenie tej niecodziennej lekcji patriotyzmu wszyscy uczestnicy otrzymali słodki upominek oraz fotografię odrestaurowanego dworu Stojowskich w Jaszczwi wraz pamiątkowym stemplem Narodowego Czytania 2018.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide