Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

To już kolejny rok, gdy 20 września świętują nasze przedszkolaki. W tym dniu na dzieci czekało mnóstwo niespodzianek. Już od samego rana w przedszkolu rozbrzmiewała wesoła muzyka Symbolem tego dnia był balonik - wszystkie przedszkolaki można więc było spotkać z balonikiem w rączce. Dzieci uczestniczyły

we wspólnej zabawie, konkursach i grach zespołowych. Nie zabrakło uśmiechu i radości oraz słodkiego poczęstunku. Było wesoło kolorowo. Przedszkolaki przypomniały sobie również o swoich prawach - tak ważnych w życiu każdego człowieka - a także o obowiązkach, czyli kodeksie dobrego zachowania się.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide