Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

POWITANIE WIOSNY-DZIEŃ ZIELONY W PRZEDSZKOLU

Nadejście wiosny stało się wspaniałą okazją do tego, aby przypomnieć dzieciom, jak wielkie bogactwo niesie ze sobą budząca się do życia przyroda. W tym dniu wszystkie przedszkolaki przyszły do przedszkola ubrane na zielono. Podczas zabaw wzięły udział w tradycyjnym obrzędzie ,,pożegnania zimy- powitania wiosny”, miały okazję wykazać się widzą o nadchodzącej porze roku: rozwiązywały zagadki, wykonywały zadania, śpiewały piosenki i bawiły się przy muzyce. Głośnymi okrzykami i wesołą zabawą przegnały zimę i powitały wiosnę. Dzieci stwierdziły zgodnie, że wiosna już przybyła i mamy nadzieję, że zagości u nas na dobre.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide