Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

BAL KARNAWAŁOWY W PRZEDSZKOLU

We czwartek 08.02.2018 r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy.  Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek i kreskówek, w salach przedszkolnych można było spotkać

wróżki, królewny, delikatne motylki, piratów, policjantów, Spider - Mana, Batmana, nie sposób zliczyć wymienić tych wszystkich  postaci. Niektórych przedszkolaków trudno było rozpoznać! Wszyscy wesoło się bawili, uczestnicząc we wspólnych zabawach i konkursach. Było głośno, radośnie i kolorowo. Pozostały wspomnienia, które będą nam towarzyszyć do kolejnego balu karnawałowego.

 

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide