Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Wycieczka klasowa z pomysłem

W dniu 20.12.2017 r. uczniowie klasy VII pod okiem pań Renaty Stec i Barbary Ciepielewskiej uczestniczyli w wycieczce klasowej.

Pierwszym punktem wyjazdu było Kino Helios w Rzeszowie, gdzie uczniowie obejrzeli filmy: „Listy do M” reżyserii Tomasza Koneckiego oraz „ Coco” reżyserii Lee Unkrich. Następnie udali się do Parku Trampolin w Rzeszowie. Tam siódmoklasiści mięli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności akrobatycznych.

Wycieczka była udana, dostarczyła uczniom wielu niezapomnianych wrażeń. Poznali interesujące miejsca i stali się bogatsi o nowe doświadczenia. Jednogłośnie stwierdzili „ Było super, chcielibyśmy , aby takich wyjazdów było więcej.”

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide