Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Mikołajki świetlicowe

W niedzielę 10 grudnia 2017r dzieci i młodzież uczęszczająca systematycznie na zajęcia świetlicowe w sali widowiskowej Rafinerii Orlen Południe w Jedliczu miała okazję spotkać się ze Świętym Mikołajem.Najpierw dzieci obejrzały spektakl teatralny „Królowa Śniegu w wykonaniu aktorów teatru z Rzeszowa. Aktorzy wcielili się w postacie Gerdy i Kaja oraz przenieśli publiczność w świat przepięknej baśni. Opuszczona i smutna Gerda, wszczęła poszukiwania zaginionego brata, narażając na wiele niebezpieczeństw. Po wielu perypetiach udało jej się odzyskać i uleczyć przyjaciela. Po obejrzeniu spektaklu, były zorganizowane gry i zabawy oraz konkurencje sportowe. Na zakończenie spotkania integracyjnego, dzieci otrzymały upragnione prezenty od Świętego Mikołaja.

Opiekę nad dziećmi i młodzieżą sprawowała opiekunka świetlicy sportowej pani Agata Kazalska. Impreza została zorganizowana przez Gminę Jedlicze.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide