Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Spektakl profilaktyczny „ Wspomnienie narkomanki”

Na deskach krośnieńskiego teatru w dniu 7 grudnia 2017 roku uczniowie klasy VII i IIG wraz z paniami Renatą Stec i Barbarą Ciepielewską obejrzeli sceniczną adaptację książki Barbary Rosiek „ Wspomnienie narkomanki” w reżyserii Marka Terczy.

Na scenie, młoda aktorka przedstawiła historię nastolatki uwikłanej w pułapkę narkotykową. Monolog zawierał ważne pytania: Czym jest narkomania? Jak się zaczyna? Czy można wyleczyć się z nałogu? Zaś Aleksander Polek wzbogacił go ciekawymi faktami, pokazując etapy uzależnień.

Spektakl ukazał bezwzględny mechanizm uzależnienia i skłonił uczniów do refleksji. Obejrzeli go z powagą i w skupieniu przeżywali przedstawione treści.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide