Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Święto Pluszowego Misia w przedszkolu

4 swieto misia 2017Miś jest mały i puchaty,
miś jest fajny i kudłaty,
miś jest gruby jak ta kula,
misia zawsze się przytula.

W dniu 23 listopada wszystkie przedszkolaki uroczyście obchodziły Święto Pluszowego Misia, najlepszego przyjaciela wszystkich dzieci. Tego szczególnego dnia dzieci przyniosły do przedszkola swoje ukochane misie. Małe czy duże, nowe czy nieco zmęczone przytulaniem, wszystkie pluszaki były

w centrum zainteresowania. A każdy był piękny i wyjątkowy. Uroczysty dzień rozpoczął się od układania przyniesionych pluszaków w „Krainie Pluszowego Misia”. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię pluszowego misia wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach oraz smakowały misiowych przysmaków. Następnie wybrały się do szkoły aby obejrzeć popularne bajki animowane: „Miś Uszatek”, Coralgol, ,,Kubuś Puchatek”. Dzień ten był pełen wrażeń. W naszym przedszkolu obchodzenie tego święta to już tradycja.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide