Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka

Dzień przedszkolaka jest właśnie dzisiaj,
to święto Ani, Basi i Krzysia.
W dzień przedszkolaka każdy to wie,
Bawi się z nami, kto tylko chce.

,,W całej Polsce dzień dziś taki, że świętują przedszkolaki” - pod takim hasłem, po raz kolejny obchodzimy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka.

Symbolem tego dnia

był znaczek z uśmiechniętą buźką oraz kolorowy balonik. Zabawa rozpoczęła się piosenką - „Hymn przedszkolaka” i tańcem integracyjnym ,,Wszyscy są witam was”. Dzieci uczestniczyły we wspólnej zabawie z balonikami, konkursach, zabawach ruchowych i tańcach integracyjnych przy muzyce. Nie zabrakło uśmiechu i radości oraz słodkiego poczęstunku. Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka dostarczył im wielu pozytywnych wrażeń, a ponadto zintegrował dzieci z trzech grup przedszkolnych. Z pewnością ten dzień na długo pozostanie w pamięci przedszkolaków.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide