Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Wycieczka do Krakowskiego ZOO

W czerwcu dzieci z przedszkola wraz z rodzicami, nauczycielami i pracownikami przedszkola udały się na wspólną wycieczkę do Krakowskiego ZOO. Podczas spaceru po alejkach ZOO spotkaliśmy wiele ciekawych zwierząt znanych dzieciom z ilustracji i filmów przyrodniczych. Dzieci reagowały bardzo spontanicznie od radości, zachwytu, zdziwienia do niepewności. W drodze powrotnej, pomimo zmęczenia wszystkim dopisywały humory. Z uśmiechem na twarzach , pełni wrażeń i przeżyć wróciliśmy do naszych domów. Pobyt w ZOO był zapewnie dla wszystkich wspaniałą lekcją przyrody, przeżytą w ciekawym i atrakcyjnym miejscu.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide