Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat” - Dzień Dziecka w przedszkolu

Dla każdego malucha ten dzień jest bardzo oczekiwaną chwilą. Małe i duże dziecko chce w tym dniu dostać wymarzony prezent i miło spędzić czas w gronie najbliższych. Już od samego rana w przedszkolu było bardzo wesoło. Tuż po śniadaniu po pięknych życzeniach od Pań, dzieci obejrzały spektakl pod tytułem ,,Bezpieczeństwo na wakacjach”. Następnie w ogrodzie przedszkolnym odbyły się zabawy, konkurencje sportowe, zabawy chustą animacyjną. Wielką radość sprawiły dzieciom zabawy z kolorowymi balonami oraz słodkie niespodzianki. Wszystkiego najlepszego kochane dzieciaki, od święta i na co dzień.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide