Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Fizyka w Rzeszowie

Już po raz kolejny uczniowie gimnazjum w Jaszczowi uczestniczyli w „Pokazach z fizyki” organizowanych cyklicznie przez Politechnikę Rzeszowską. Jak co roku organizatorzy starali się jak najbardziej zainteresować i zaskoczyć sowich widzów, dzięki czemu byliśmy uczestnikami ciekawego przedstawienia. Każdy uczeń mógł dowiedzieć się czegoś ciekawego na temat fizyki, zweryfikować swoja widzę lub ją uzupełnić. Po trwającym 90 minut pokazie uczniowie z zainteresowaniem pozytywnie komentowali to co widzieli. Kolejnym punktem wycieczki była wizyta w parku trampolin, gdzie przez dwie godziny uczniowie sprawdzali prawa fizyki bawiąc się. Wizyta w Rzeszowie zakończyła się seansem filmowym, po którym wszyscy wrócili do domu.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide