Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

„Piękna i Bestia” to baśń...

„Piękna i Bestia” to baśń, która zachwyca od lat swym przesłaniem oraz uczuciem, które rodzi się między delikatną Bellą i księciem, który za swój egoizm zostaje ukarany przez tajemniczą kobietę. Bella gotowa jest zamieszkać w zamku potwora, aby ratować ojca. Z czasem potwor pod wpływem dziewczyny odkrywa w sobie dobro i radość. Jednocześnie o rękę Belli zabiega przystojny myśliwy Gaston. Jak w każdej baśni, zło zostaje pokonane, zwycięża piękna miłość, a z całej historii wysuwa się wniosek, że nie szata zdobi człowieka.
Tę piękną historię, w ekranizacji Disneya obejrzeli nasi uczniowie z klas III-VI, którzy w słoneczny, wiosenny poniedziałek 27 marca odwiedzili „Art.- Kino” w Krośnie. Film zachwycił wszystkich odbiorców, którzy poprzez technologię 3D niejako znajdowali się w centrum wydarzeń. Nad organizacją i bezpieczeństwem uczestników czuwały panie: Marta Zaborowska, Janina Lubaś, Zofia Kusiak oraz Gabriela Biedroń.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide