Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Spotkanie Przedszkolaków z ,,Roszpunką” - Przedszkolaki odwiedziły Regionalne Centrum Pogranicza w Krośnie i świetnie się tam bawiły...

W poniedziałek 3 kwietnia nasze przedszkolaki uczestniczyły w spektaklu ,, Roszpunka”, w wykonaniu aktorów Teatru ,,Pan teatr” z Wrocławia. Dzieci oczarowane światłami cieniem sceny, efektami świetlnymi i dźwiękowymi, bardzo emocjonalnie przeżywały sztukę. Bacznie

obserwowały aktorów wcielających się w role bohaterów, nagradzając ich grę gromkimi brawami. Przedstawienie bardzo się wszystkim podobało, aż żal było opuszczać widownię. Po spektaklu wykonaliśmy kilka pamiątkowych zdjęć, pożegnaliśmy się z aktorami teatru i udaliśmy się w drogę powrotną do przedszkola.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide