Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

„Pomóż dzieciom przetrwać zimę”- finał akcji w naszej szkole

Wraz z zakończeniem pierwszego semestru podsumowaliśmy prowadzone dotychczas przez wolontariuszy szkolnych, akcje charytatywne, w których staraliśmy się nieść pomoc, tym którzy jej najbardziej potrzebują.

Po raz kolejny na terenie naszej szkoły zarejestrowaliśmy sztab działający pod numerem 389 w ogólnopolskiej akcji Radia Lublin „Pomóż dzieciom przetrwać zimę”. Jak co rok, w okresie świąteczno- noworocznym zbieraliśmy dary, przede wszystkim żywność trwałą, słodycze, środki czystości. Dzięki ofiarności uczniów oraz rodziców udało nam się przygotować pięć paczek, które zostały przekazane potrzebującym z naszej parafii.

Podziękowania należą się wszystkim, którzy potrafili dostrzec potrzeby drugiego człowieka i choćby skromnym darem wspomogli inicjatywę. Dziękujemy również ks. Tadeuszowi Madejowi za pomoc i wsparcie w organizacji przedsięwzięcia.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide