Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Z wizytą w teatrze

Na deskach tarnowskiego teatru dnia 07.12.2016r. został wystawiony spektakl „ Pinokio”. Z tej okazji skorzystali uczniowie szkoły podstawowej, którzy wraz z paniami: Renatą Stec, Agnieszką Próchnicką, Janiną Lubaś, Martą Zaborowską, obejrzeli adaptację teatralną książki Carlo Collodiego.

Młodzi miłośnicy teatru

z wielkim zainteresowaniem śledzili los Pinokia – niesfornego pajaca, który w finale stał się grzecznym i posłusznym chłopcem. Proces wychowawczy zakończył się sukcesem. Pokazał, iż najlepszą metodą jest uczenie się na własnych błędach.

Spektakl był ciekawy. Przedstawił niebanalną opowieść o mądrości i dojrzałości, za które trzeba w życiu słono płacić. Sceny dialogowe zostały wzbogacone piosenką, ruchem i dynamiką. Profesjonalna gra aktorska i piękna scenografia przeniosły młodych widzów w magiczny świat teatru.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide