Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

GIMNAZJALIŚCI W SZCZEPANIKU- SzczepaniCon 2016

W minionym tygodniu, odpowiadając na zaproszenie starszych kolegów,   grupa gimnazjalistów z naszej szkoły odwiedziła Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Krośnie.

Całość imprezy była podzielona na kilka sal: w najmniejszej urządzono pokój gier retro, gdzie można było

pograć na konsolach sprzed dwudziestu lat . W kolejnym pokoju gier można buło zagrać w gry planszowe, zorganizowano tutaj ponad 80 stanowisk, przy których gimnazjaliści mogli miło spędzić czas. W sali gimnastycznej odbyła się prelekcja na temat „Gwiezdnych Wojen” , którą wygłosili działacze z klubu Legion 501. Przedstawiono ciekawostki dotyczące produkcji kostiumów, historię Legionu oraz ich akcje charytatywne. Po prelekcjach była możliwość zrobienia sobie zdjęć z postaciami przebranymi w kostiumy z filmu. W ofercie SzczepaniConu znalazła się także seria prezentacji na tematy: świat seriali telewizyjnych, paradoksy podróży w czasie, świat orków, wykład o Vladzie Palowniku.

Dziękujemy za zaproszenie, zaprezentowanie oferty szkoły oaz miło spędzony czas.

    

© 2017 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide