Odwiedź nową stronę internetową szkoły: kliknij

 MYŚL ROKU: "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Bal karnawałowy w grupie Maluchów i Starszaków

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka– w takiej atmosferze bawiły się dzieci z najmłodszej i najstarszej grupy 16 lutego podczas balu karnawałowego. Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje. Z wielką ochotą uczestniczyły  w tańcach, zabawach i konkursach.

Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest szczególną atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą  wielu przeżyć i radości. Tego dnia  już od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Dzieci przebrane były za  bohaterów znanych bajek. Można było spotkać wróżki, księżniczki, piratów, strażaków, policjantów, Spider-Mana, Batmana. Wystrój sali wprowadzał milusińskich w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym wychowankom, co było głównym celem tego balu. Przedszkolaki świetnie bawiły się w rytm muzyki porywającej do tańca. Nie zabrakło również słodkiego poczęstunku. Kiedy czas zabawy dobiegł końca dzieci z żalem opuszczały balową salę bo następny bal dopiero za rok ...

Więcej zdjęć na nowej szkolnej stronie internetowej KLIKNIJ

    

© 2010-2022 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide