Odwiedź nową stronę internetową szkoły: kliknij

 MYŚL ROKU: "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Wigilia

Tradycyjnie w ostatnich dniach nauki przed Świętami Bożego Narodzenia w naszej Szkole odbyły się Wigilie klasowe. Tego roku przyspieszyliśmy to wspólne wydarzenie ze względu na wprowadzenie nauki zdalnej. W świątecznym nastroju
w piątek 17 grudnia 2021r. uczniowie klasy II i IV wspólnie z Panią Janiną Lubaś zasiedli do wigilijnego stołu.
To niezwykłe  wigilijne spotkanie rozpoczęliśmy odczytaniem fragmentu Pisma Świętego o Narodzeniu Chrystusa. Później zgodnie z tradycją składaliśmy sobie życzenia świąteczne i łamaliśmy się opłatkiem. Następnie zasiedliśmy do wigilijnego stołu, na którym były tradycyjne potrawy, przygotowane przez rodziców klasy II
i klasy IV. Śpiewaliśmy kolędy, a spotkanie upłynęło w bardzo miłej i świątecznej atmosferze.

Zapach potraw unosił się po korytarzu, a śpiew kolęd wprowadzał w świąteczny nastój. Szczególne podziękowania należą się rodzicom za pomoc w organizacji naszych klasowych spotkań.

Więcej zdjęć na nowejszkolnej stronie internetowej KLIKNIJ

    

© 2010-2022 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide