Odwiedź nową stronę internetową szkoły: kliknij

 MYŚL ROKU: "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Jasełka tradycją naszego przedszkola

Najstarsze przedszkolaki zaprezentowały całej przedszkolnej społeczności, „Jasełka bożonarodzeniowe”.  Podczas występu przedstawiły swoją opowieść o narodzinach Jezusa, oprawioną wieloma pastorałkami i kolędami. Scenografia nawiązująca do Betlejem oraz stroje przedszkolaków były idealnym dopełnieniem całego przedstawienia. Wśród śpiewu aniołów i gwiazdek do żłóbka  przybyli rozradowani i pełni werwy pastuszkowie. Nowo narodzonemu Dzieciątku, pokłony złożyli Królowie i dzieci. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem wiernie odtwarzali swoje role, prezentowali umiejętności recytatorskie i wokalne. W przedszkolu jeszcze długo rozbrzmiewał śpiew radosnych pastorałek!

Więcej zdjęć na nowej szkolnej stronie internetowej KLIKNIJ

    

© 2010-2022 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide