Odwiedź nową stronę internetową szkoły: kliknij

 MYŚL ROKU: "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Święta tuż, tuż… Świąteczne wypieki w grupie starszaków

Choć do Świąt Bożego Narodzenia jeszcze kilka dni najstarsze przedszkolaki przystąpiły do pieczenia świątecznych ciasteczek. Trzeba przyznać, że dzieciom nie brakowało artystycznego zapału, najpierw wałkowanie ciasta, potem wykrawanie przeróżnych kształtów – aniołków, choinek, gwiazdek, serduszek, dekorowanie – posypką!. Następnie słodkie ciasteczka piekły się w przedszkolnej kuchni. W wyniku pracy dzieci, ich zaangażowania powstały piękne i smaczne kruche ciasteczka, które swoim aromatem wypełniły przedszkole i wprowadziły wszystkich w cudowny, świąteczny nastrój.

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide