Odwiedź nową stronę internetową szkoły: kliknij

 MYŚL ROKU: "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA W GRUPIE ŚREDNIACZKÓW

Światowy Dzień Pluszowego Misia obchodzony jest 25 listopada. W tym dniu bohaterami są nasi pluszowi przyjaciele, towarzysze smutnych i radosnych chwil. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Pluszowy miś przez lata był także bohaterem wielu bajek i filmów dla dzieci. Zdecydowanie do najpopularniejszych należy Kubuś Puchatek, Miś Uszatek, Coralgol czy zwariowany miś „Yogi”. W każdym przypadku pluszowa postać jest pozytywna i dostarcza oglądającemu wiele uśmiechu. Nie zabrakło konkursów, zadań, zagadek i nagród. Na pewno była to bardzo udana impreza, która dała wszystkim uczestnikom dużo pozytywnej energii.

Więcej zdjęć na nowej szkolnej stronie internetowej KLIKNIJ

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide