Odwiedź nową stronę internetową szkoły: kliknij

 MYŚL ROKU: "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Święto Pluszowego Misia w grupie starszaków

Miś jest mały i puchaty,
miś jest fajny i kudłaty,
miś jest gruby jak ta kula,
misia zawsze się przytula.

W dniu 25 listopada wszystkie przedszkolaki uroczyście obchodziły Święto Pluszowego Misia, najlepszego przyjaciela wszystkich dzieci,powiernika dziecięcych radości i smutków.  Tego szczególnego dnia dzieci przyniosły do przedszkola swoje ukochane misie. Małe czy duże, nowe czy nieco zmęczone przytulaniem, wszystkie misie były w centrum zainteresowania. A każdy był piękny i wyjątkowy. Uroczysty dzień rozpoczął się od układania przyniesionych pluszaków w „Krainie Pluszowego Misia”. Starszaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Poznały historię pluszowego misia wspólnie recytowały wiersze o misiach, bawiły się przy piosenkach oraz smakowały misiowych przysmaków. Brały udział w różnych zabawach ruchowych, konkursach, quizach, zgadywankach, wykonywały prace plastyczne, Dzień ten był pełen niespodzianek i wrażeń. W naszym przedszkolu obchodzenie tego święta to już tradycja.

Więcej zdjęć na nowej szkolnej stronie internetowej KLIKNIJ

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide