Odwiedź nową stronę internetową szkoły: kliknij

 MYŚL ROKU: "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Sprintem do Maratonu

Sprintem do maratonu biegnie dziecko każde,

sprintem do maratonu, bo zdrowie jest ważne.

Sprintem do maratonu po zdrowie na mecie,

sprintem do maratonu wygrać je możecie.

Najstarsza grupa przedszkolaków wzięła udział w VII Ogólnopolskim wydarzeniu sportowym „Sprintem do maratonu”. Celem tego wydarzenia była

 promocja zdrowego stylu życia i aktywnego spędzania czasu, w tym czasu na świeżym powietrzu; popularyzowanie biegów wśród dzieci oraz wyrabianie u przedszkolaków nawyku podejmowania aktywności fizycznej w życiu dorosłym. Zachęcanie dzieci do regularnej aktywności fizycznej już od najmłodszych lat jest inwestycją w ich zdrowie oraz rozwój nie tylko ruchowy, ale także intelektualny i emocjonalny.Każde dziecko przebiegło 290 metrów, łącznie nasze przedszkolaki pokonały dystans 6670metrów!!! Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów sportowych.

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide