Odwiedź nową stronę internetową szkoły: kliknij

 MYŚL ROKU: "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Dzień Dziecka na sportowo

"Sportowo i zdrowo" to hasło tegorocznych obchodów Dnia Dziecka w grupie starszaków. Były gry, zabawy sportowe, konkurencje, tańce, życzenia od Pań z Przedszkola, Rady Rodziców z pyszną czekoladową muffiną i sokiem. Był to też szczególny dzień dla dzieci biorących udział w

Ogólnopolskim Strażackim Konkursie Plastycznym-  tegoroczni laureaci na szczeblu wojewódzkim to Magdalena Bobusia, która zajęła III miejsce i Igor Filip -   wyróżnienie. Wszystkie dzieci biorące udział w konkursie otrzymały dyplomy i nagrody, które wraz z życzeniami i słodkościami wręczała  Pani Burmistrz Jolanta Urbanik i Pan Józef Tucki. W tym ważnym  wydarzeniu uczestniczył Pan dyrektor Tomasz Fortuna. Jednym słowem to był wspaniały dzień.  W tym dniu wszyscy byli zwycięzcami. Każde dziecko otrzymało nagrodę oraz dyplom za udział w rywalizacjach sportowych.

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide