Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Dzień Tańca

W piątek, 29 kwietnia - Międzynarodowy Dzień Tańca. Ruch jest bardzo istotnym elementem w życiu człowieka, a szczególnie ważnym w życiu dzieci. Aktywność ruchowa pomaga rozładowywać niespożyte zasoby energii. Taniec to wspaniała forma aktywności ruchowej dająca wiele radości oraz zadowolenia. Zabawę rozpoczęliśmy od radosnego powitania tańcem integracyjnym. Starszaki miały okazję przypomnieć sobie znane układy taneczne walczyka, krakowiaka, poleczki, poloneza. Zatańczyły też Makarenę oraz Chocolate. Różnorodne układy choreograficzne utwierdziły wszystkich w przekonaniu, że taniec to nie tylko ruch, ale też ogromna radość. W radosnych nastrojach, zmęczeni, ale bardzo, bardzo zadowoleni zakończyliśmy Dzień Tańca. A taniec, jak wiadomo, łagodzi charakter, dodaje radości i otwiera człowieka na drugiego.

 

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide