Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

DZIEŃ KSIĄŻKI W GRUPIE ŚREDNIACZKÓW

23 kwietnia swoje wielkie święto mają książki na całym świecie. Książki, które czytamy przenoszą nas do innego świata, uczą nowych rzeczy. Czytanie książek to najlepszy  sposób na spędzanie wolnego czasu.

W tym dniu dzieci przyniosły swoje ulubione książki z domu. W przedszkolu zorganizowane było wiele atrakcji np. czytanie, segregowanie książek na przyrodnicze, baśnie i wiersze, opowiadanie wielu ciekawych historii, a także każde dziecko mogło zrobić do swojej książeczki kolorową zakładkę.

Przedszkolaki dowiedziały się skąd się właściwie biorą książki, kim jest pisarz czy ilustrator.

Nasze dzieci wiedzą również dlaczego warto pokochać książki, i dlaczego trzeba je szanować.

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide