Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY W GRUPIE ŚREDNIACZKÓW

22 marca dzieci z grupy Średniaczków - uroczyście powitały nową porę roku Wiosnę, zaś pożegnały Zimę. Zielonym korowodem wspólnie z Marzanną przemaszerowały skandując hasła: „Wiosno przyjdź - Zimo odejdź". Następnie wszyscy rozebraliśmy Marzannę i posegregowaliśmy do odpowiednich worków i w ten oto sposób na dobre Zimę pożegnaliśmy. W przedszkolu pojawiła się Pani Wiosna – kolorowa i radosna z kwiatami w ręku. Przedszkolaki zaśpiewały dla niej piosenkę i razem z nią zatańczyły. Wszędzie wkoło zrobiło się zielono, a słońce zaczęło świecić mocniej. Bardzo się cieszymy, że Wiosnę powitaliśmy. Mamy nadzieję, że Zimę zobaczymy dopiero za rok.

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide