Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Dzień Kobiet i Chłopców w grupie I

Dzień Kobiet i Chłopców to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich zarówno tych dużych, jak i małych. 8 marca odbyła się uroczystość z tej okazji. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. W tym szczególnym dniu wszyscy  otrzymali serdeczne życzenia i upominki.

Chłopcy i dziewczynki złożyli sobie życzenia, tradycyjnie zaśpiewaliśmy sobie  uroczyste „Sto lat”, i wręczyliśmy piękne laurki i niespodzianki. Chłopcy ze szczególnym zaangażowaniem starali się, aby ten dzień uczynić wyjątkowo miłym. Jako mali dżentelmeni wyręczali dziewczynki w codziennych obowiązkach między innymi w porządkowaniu sali po zabawie. Dziewczynki chętnie  towarzyszyły chłopcom w tanecznych podrygach. Wiele radości sprawiło dzieciom przygotowane z tej okazji zabawy i konkurencje. Uśmiechnięte buzie przedszkolaków świadczyły o miło spędzonym czasie.

Święto, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami swoich najbliższych.

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide