Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Dzień Kota u Starszaków

„Miauczy kotek: miau!
- Coś ty, kotku, miał?
- Miałem ja miseczkę mleczka,
Teraz pusta jest miseczka,

A jeszcze bym chciał…’’ ( J. Tuwim )

17 lutego w naszym przedszkolu obchodziliśmy „Światowy Dzień Kota”. Celem, tego dnia było podkreślenie znaczenia kotów w życiu człowieka, a także uwrażliwienie na potrzeby zwierząt. W tym dniu przedszkolaki wysłuchały opowiadania o kotku, zatańczyły koci taniec, poznały kocie smakołyki, a także nauczyły się jak opiekować się tymi zwierzętami. Dzieci brały udział w wesołych zabawach i ciekawych konkurencjach. Nie zabrakło także pięknie wykonanych prac plastycznych i wesołych piosenek. Na zakończenie, każdy przedszkolak otrzymał dyplom za udział w zajęciach. Był to dzień pełen miłych wrażeń.

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide