Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

WALENTYNKI W GRUPIE ŚREDNIACZKÓW

Walentynki  to okazja do okazywania sobie uczuć. Walentynki to dzień, w którym obdarowujemy się prezencikiem, kartką czy liścikiem. Ten dzień skłania nas do okazania ukochanej osobie jak bardzo nam na niej zależy, jak bardzo ją kochamy. W naszym Przedszkolu bawiliśmy się walentynkowo - dzieci ubrały się na czerwono, sale przystrojone były serduszkami, dzieci przygotowały niespodzianki swoim kolegom czy koleżankom w grupie. Serca towarzyszyły nam przez cały dzień. Były konkursy, zagadki, zabawa przy muzyce. Najważniejsze, że nie zabrakło uśmiechu, bo przecież o to  najbardziej nam chodziło. Wszystkim ten dzień bardzo się podobał - szkoda, że tylko raz w roku...

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide