Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Walentynki u Starszaków

Mam serduszko, wielkie serce, spójrz jakie czerwone.
Kogo kocham, kogo lubię, rzucę w jego stronę…”

Dzień Świętego Walentego w naszym przedszkolu był prawdziwym dniem miłości i przyjaźni. Dzieci ubrane na czerwono wzięły udział w różnych zabawach związanych z tym świętem m. in. szukanie drugiej połówki serca, serduszkowe memory, a także nie obyło się bez tańców z czerwonymi balonikami.  Miło spędziliśmy czas na zabawach przy muzyce, tańcach i śpiewaniu piosenek o przyjaźni. Nie zabrakło oczywiście sercowych kolorowanek. Walentynki to dobra okazja by powiedzieć komuś, że się go lubi, szanuje, a nawet darzy wyjątkową sympatią. Przedszkolaki miały możliwość zrobić to za pośrednictwem poczty walentynkowej. W skrzynce znalazło się bardzo dużo kolorowych listów i laurek dla dzieci. Na zakończenie tego czerwonego dnia, każde dziecko otrzymało walentynkę w postaci pysznego lizaka. Był to dzień pełen miłych wrażeń.

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide