Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Walentynki w grupie I

Święto zakochanych zajmuje bardzo ważne miejsce w kalendarzu uroczystości  przedszkolnych. Walentynki to wyjątkowy dzień, który świętowany jest nie tylko przez dorosłych, ale również dzieci.

Dla najmłodszych stanowi symbol przyjaźni, relacji międzyludzkich i radości wspólnego przebywania. Dzień Świętego Walentego poprzedzają liczne przygotowania, podczas których wszyscy z pełnym zaangażowaniem dbają o stworzenie wyjątkowego klimatu w placówce.

„Dzień Świętego Walentego

To dzień dobry dla każdego!

W tym dniu wszyscy to wyznają, że chcą kochać i kochają!”

Dla przedszkolaków Walentynki to okazja do wspólnej zabawy i pokazania jak dobrze i wesoło mogą ze sobą spędzać czas.

W grupie I  rozpoczęliśmy  świętowanie od zabaw z sercami w roli głównej. Były to zabawy dydaktyczne, plastyczne, ruchowe i integracyjne, a na koniec zmęczeni wszystkimi atrakcjami postanowiliśmy odpocząć na kolorowej chuście animacyjnej i przy słodkim poczęstunku.

Składamy serdeczne podziękowania Radzie Rodziców działającej w przedszkolu za słodkie upominki w kształcie serca.

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide