Myśl roku:

 "Każdą pracę wykonuj tak, jakby miała ona być ostatnią w życiu" - Marek Aureliusz

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych przedszkolaków

Zgodnie z tradycją w dniu 29 stycznia 2021r. w naszym przedszkolu odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy. Grupa Maluszków bawiła się w swojej pięknie udekorowanej na tą imprezę sali. Każdy Maluszek dzień wcześniej  przyniósł balonik lub serpentynę, które zawisły i ozdobiły ową salę. Na czas balu  dziewczynki zamieniły się w księżniczki, wróżki - motylki  a chłopcy w policjantów, strażaków, rycerzy  i wiele innych postaci bajkowego świata. Wesołą zabawę przy muzyce dyskotekowej i typowo przedszkolnych hitach uatrakcyjniały  liczne zabawy i konkursy. Przedszkolaki w pięknych i

pomysłowych strojach z ogromnym przejęciem poruszały się po swojej  sali balowej. Dzieci były tak szczęśliwe i radosne, że jeszcze długo po zakończonej zabawie  z ogromną ekscytacją opowiadały wszystkim o swoich wrażeniach. W chwili przerwy i wytchnienia na najmłodszych przedszkolaków czekał słodki poczęstunek i orzeźwiający soczek. Zabawa karnawałowa to taka forma aktywności, która zawsze dostarcza dzieciom wiele radości, przyjemności i niezapomnianych chwil, które na długo pozostają w ich pamięci. Na twarzach wszystkich malował się uśmiech, który nie znikał mimo chwilowego zmęczenia. Bal był okazją do zintegrowania dzieci i pozostawił wiele niesamowitych wrażeń. Następny bal już za rok!!! Wszyscy czekamy na niego z ogromną niecierpliwością.

 

    

© 2020 Bogdan Rzeźnik-Zubek

Slideshow is powered by Noobslide